Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Napiszcie mi ludzie jak to jest z tymi bobrami? to nie są czasem piżmaki?;>
A czy to takie ważne? Ważne jest to , że one są ważniejsze od ludzi. Nie można ich ruszyć, wyłapać i przewieść w inne miejsce. To jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki ale chyba chodzi o powiat Opole Lubelskie a nie powiat Wilków...to a propos zdjęć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
sorki ale chyba chodzi o powiat Opole Lubelskie a nie powiat Wilków...to a propos zdjęć...
Wilków to gmina, tak samo jak gmina Łaziska w której leży Kępa Gostecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam tluszcz i skorki z bobra. Sztuk dwie.Jak zejdzie woda beda do zabrania w Zaglobie na slupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
Sprzedam tluszcz i skorki z bobra. Sztuk dwie.Jak zejdzie woda beda do zabrania w Zaglobie na slupie.
a mięsko zeżarłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
Sprzedam tluszcz i skorki z bobra. Sztuk dwie.Jak zejdzie woda beda do zabrania w Zaglobie na slupie.
Jeżeli masz takie głupie wypowiedzi pisać to się lepiej wcale nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmiar tragedii jest niewyobrażalny, głęboko współczuję wszystkim, którzy ucierpieli, którzy zostali dotknięci klęską żywiołu. Dla mnie gm. Wilków to wspomnienia : tam w Wilkowie i Dobrem w okresie przed i podczas okupacji hitlerowskiej pracował mój dziadek jako dyrektor szkółek wiejskich, tam urodził się mój tata, tam, u rodziny spędzałam wiele razy najpiękniejsze w życiu wakacje jako dziecko i młoda osoba, tam przywoziłam swoje dzieci żeby poznały piękno wsi, doceniły jak ciężko muszą ludzie harować aby cieszyć się z owoców swojej pracy, tam krótko pracowałam zanim przeniosłam się w inne miejsce, bliżej domu. Cóż dziś mogę powiedzieć? Tylko tyle, że dużo dobroci, takiej normalnej, ludzkiej, szczerej, nie zaznałam chyba nigdzie indziej niż w okolicach Wilkowa... Teraz tam trwoga, cierpienie, czasami niema rozpacz, taki żal! Jestem jednak pewna, że kiedy złe minie w wielu ludzi wstąpi olbrzymia energia i uda się odbudować. Wiem to po sobie ja, wiele razy traciłam wiele, prawie wszystko, nie siebie jednak, więc powstawałam z cierpień i strat. Czego Wam najserdeczniej moi kochani życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę, o info. na temat stanu obecnego w Kępie Soleckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oli napisał:
Pieniędzy na wały i nie tylko na wały nie było, ale były kler. Blisko ćwierć miliarda złotych na swoje sakralne inwestycje dostał w ostatnim czasie (18 miesięcy) od państwa i samorządów Kościół katolicki w województwach dotkniętych powodzią. Można by za to wyremontować 230 kilometrów wałów powodziowych.
Najpierw 200 złoty przeznaczyłbym na wypędzenie diabła z twojej duszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ WIE CO TERAZ SIĘ DZIEJE W KĘPIE GOSTECKIEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poproszę, o info. na temat stanu obecnego w Kępie Soleckiej.
Kępa Solecka nadal walczy.Woda jest juz co prawda pod koroną wału ale ludzie nadal układają worki z piaskiem . Pracują bardzo ciężko ale wszystkim zależy żeby uratować Kępę.Moi bliscy opuścili juz dom bo dzis wójt wydał postanowienie o ewakuacji.Oby praca przy wałach nie poszła na marne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
destinee napisał:
Kępa Solecka nadal walczy.Woda jest juz co prawda pod koroną wału ale ludzie nadal układają worki z piaskiem . Pracują bardzo ciężko ale wszystkim zależy żeby uratować Kępę.Moi bliscy opuścili juz dom bo dzis wójt wydał postanowienie o ewakuacji.Oby praca przy wałach nie poszła na marne...
Dzięki. Jest też wypowiedź, że układają czwartą warstwę bo woda idzie już po pierwszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo im współczuje. Ale nie ma podtopień w Soleckiej ? Pierwszy dom jest tam tuż pod wałami i zaraz kolejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie jest pierwszy dom jest duzy wal. Pewnie chodzi o to rozwidlenie kilkaset metrow dalej gdzie wal robi sie duzo nizszy. Ta noc bedzie chyba kluczowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich... jestem mieszkanka Kepy i w odpowedzi na stan walow na Kepie Soleckiej powiem ze nie jest ciekawie... najgorsza byla ta noc ale jak wstalam rano to wody nie bylo na drodze, wiec noc jakos przetrzymaly waly. ten nowy wal co zrobili na Soleckiej dobrze sie trzyma ale powiem wam ze bbry przekopaly wal i ratowali nowy wal w nocy. obecnie woda spadla 4cm. bronimy sie jak mozemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no utrzymali wał to normalnie nie ludzie tylko jakieś harpagany dokonali chyba rzeczy teoretycznie niemożliwej. szacun wielki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby im się udało utrzymać wał -mam nadzieję że dzisiaj zacznie woda opadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość z ostatniej chwili bezpośrednio z Kępy Gosteckiej : woda od rana nie przybiera może już niedługo zacznie wreszcie opadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jeden ze strazaków wypowiedział się, ze jak utrzymaja wał w kepie, to będzie kolejny cud nad wisłą, po raz kolejny udało im sie, szacun w ich stronę, teraz módlmy sie o kolejny cud, i siły dla nich przy ratowaniu wału na chodelce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był strażak tylko mieszkaniec Kępy Gosteckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...